Reklaamkingitus

reklaamkingitus

Reklaamkingitus sinu koostööpartneritele või töötajatele! Oleme väga põnevil teatama, et nüüd pakume ka reklaamkingitusi! Kõige populaarsem reklaamkingitus on graveeringuga termostass. Miks? Sest see on mitte ainult praktiline, vaid ka isikupärane kingitus.

Termostass on suurepärane reklaamkingitus, kuna termosed hoiavad joogi kuumana või külmana.
On arvamusi, et termose kinkimine on juba moest välja läinud. Praktika näitab, et see ei ole päris tõsi.  Kingisaajad on väsinud saama ebapraktilisi kingitusi, tihti on selleks kiiresti katki minevad pudelid ja termostassid. See tähendab, et reklaamkingitusi valides proovitakse säästa ja võtta see kõige odavam. Mida me oleme aga õppinud ? Odav ei ole hea!

Räägime koheselt ka sellest, kuidas termostassi valida ja millele tähelepanu pöörata, mis aitaks veenduda kvaiteedis.

Kuid alustame sellest, miks on graveeringuga termostass hea reklaamkingitus?  See lisab kingitusele erilise puudutuse. Graveering võimaldab sul lisada isikliku sõnumi, logo või isegi töötaja nime, muutes tassi saajale tähendusrikkaks.

Personaliseeritud reklaamkingitus näitab hoolivust ja läbimõeldust, sest oled valinud midagi praktilist, aga samas ka isikupärast. Lisaks on termostassid keskkonnasõbralikud, aidates vähendada ühekordsete joogitopside kasutamist.

Seega, kui otsid kingitust, mis ühendab praktilisuse ja isikupära, on graveeringuga termostass suurepärane valik, kui oskad  valida vastupidava toote!
Oleme kindlad, et see toob naeratuse kingituse saaja näole!

Reklaamkingitus

reklaamkingitus

Kuna me pakume personaliseeritud graveeringuga termostasse miinimum kogusega 15TK, siis saavad logoga termoseid  tellida ka väikeettevõtted, kelle kollektiiv ei ole suur.

TUTVU SIIT

Reklaamkingitus

Termostass on praktiline reklaamkingitus.  Kuid milline termostass oleks parim valik ja mitte kiiresti purunev ?

Termostassi valimine võib tunduda esmapilgul lihtne ülesanne, kuid on mõned olulised aspektid, millele tähelepanu pöörata, et tagada praktiline ja vastupidav valik.
Kui reklaamkingitus on kvaliteetne ja vastupidav, siis on kõik rõõmsad hea kohvitermose üle!

  1. Materjal:

Vali roostevabast terasest termostass, kuna see on vastupidav, ei mõjuta joogi maitset. Roostevabast terasest termostassid on ka kergesti puhastatavad ja vastupidavad.
Kuid jälgi, et termos oleks valmistatud toidukategooria roostevabast terast, siis võid kindel olla, et sinu joogile ei eraldu ohtlikke kemikaale ja on tervisele ja keskkonnale ohutu materjal. Alumiinium on see, mis võib mõjutada joogi maitset, ole tähelepaneliik materjali valimisel millest see tehtud on. SmartcupEesti OÜ ei paku alumiiniumist valmistatud pudeleid või tasse.

  • 18/8: See tähendab, et roostevaba teras koosneb 18% kroomist ja 8% niklist. See on üks levinumaid koostisi, mida kasutatakse toidukvaliteediga terasest esemete valmistamisel.
  • 18/10: Sarnaselt 18/8-le, kuid see sisaldab veidi rohkem niklit, st 18% kroomi ja 10% niklit. See variant annab terasest esemetele veidi suurema vastupidavuse korrosioonile ja annab neile läikivama välimuse.
  • 304 tähistab roostevaba terase tüüpi ja “SUS” tähistab “Steel Use Stainless” ehk roostevaba teras. See on üks populaarsemaid. Väga hea materja!

Need tähised tagavad, et roostevabast terasest tooted on vastupidavad korrosioonile ja ei mõjuta toidu maitset ega lõhna. Kui otsid kvaliteetset termostassi, võiksid eelistada neid tähiseid, et tagada toote ohutus ja vastavus toiduohutuse standarditele.

2. Isolatsioonivõime: Kontrolli termostassi isolatsioonivõimet, sest see määrab, kui kaua suudab tass hoida joogi temperatuuri stabiilsena. Kvaliteetsed termostassid suudavad säilitada temperatuuri pikema aja jooksul. Kui kahtled, millist Smartcup-i toodet valida, siis tea, et meil on kõik kõrge isolatsioonivõimega, mis säilitavad õiget temperatuuri pikaks ajaks.

3. Mahutavus: Vali termostass vastavalt inimese vajadustele. Mõtle sellele, kas inimene eelistab suuremat või väiksemat mahutavust vastavalt oma jookide kogusele.

MILLISEID REKLMAAMKINGITUSI ME VEEL PAKUME ? 

Meie võimekus logoga meeneid pakkuda on palju suurem, kui esmapilgul kodulehel tunduda võib.
Saame pakkuda peale termoste logoga käepaelu, kaelapaelu, logoga pastakaid või kotte.

Kui Sinu ettevõtet on ees ootamas suurem firmaüritus ja Sul on vaja spetsiaalset toodet, aga ei leidnud meie lehelt. Siis võta meiega ühendust ja leiame sobiva reklaamkingituse lühikese tarneajaga. Meie tootevalik on väga suur, aga me ei ole kõiki reklaamkingitusi oma kodulehel tänasega välja toonud.

Tutvu meie reklaamkingituste tehtud töödega siit 

LOGOGA KÄEPAEL

Logoga käepaelad

reklaamkingitused

Logoga termostassid

Logoga pastakad

reklaamkingitus

Logoga pastakad

Reklaamkingitused ärikliendile

Logoga termostass

REKLAAMKINGITUSED

Logoga termospudelid

Kuidas reklaamkingitus aitab tõsta brändi tuntust?

Reklaamkingituste jagamine on suurepärane viis brändi tuntuse suurendamiseks. Kui inimesed saavad tasuta reklaamkingitusi, nagu näiteks logoga trükitud särgid, mütsid või pastakad, siis nad kasutavad neid sageli oma igapäevaelus. See tähendab, et teie brändi logo ja sõnum jõuavad suure hulga inimesteni, olles praktilistes esemetes pidevalt nähtaval.

Lisaks tekitavad reklaamkingitused positiivseid emotsioone saajates ning aitavad luua tugevamat sidet brändiga. Kui inimesed seostavad teie brändi meeldivate kogemuste või praktiliste kingitustega, siis on suurem tõenäosus, et nad valivad teie tooteid või teenuseid tulevikus.

Veel üks viis, kuidas reklaamkingitused aitavad brändi tuntust suurendada, on suusõnalise reklaami kaudu. Kui inimesed on rahul saadud kingitustega, siis nad räägivad sellest ka teistele, soovitades teie brändi ja tooteid sõpradele ja tuttavatele.

Kokkuvõttes võib öelda, et reklaamkingitus on investeering brändi tuntuse suurendamisse, mis võib tuua kaasa positiivseid tulemusi pikas perspektiivis, aidates luua lojaalseid kliente ja suurendades müüki.

Loe lähemalt meist kirjutatut artiklit, kuidas sai alguse Smartcup termose bränd Eestis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga