Andmekaitsetingimused
Ostu-ja müügitingimused

Tere tulemast SmartCup internetipoodi!

Veebipoe  www.smartcup.ee (edaspidi Veebipood) omanik on SmartcupEesti OÜ (registrikood 16344537), juriidiline aadress Ehitajate tee 54, Harjumaa 12911, Tallinn

KMKR: EE102622645
Hinnad sisaldavad käibemaksu 22%

Kaupade leidmiseks klikkige üla-menüüs nupul pood, ilmub loetelu vastavatest toodetest. Lisainformatsiooni saamiseks tootest klikkige toote nimetusele. Samas on lahter, kuhu saate sisestada valitud kauba koguse. Klikkides klahvile ”Lisa korvi”, toimetatakse valitud kaup ostukorvi ning kuvatakse vastav teade. Kõik hinnad on eurodes.

Hinnad ei sisalda käibemaksu!

Ostukorv
Klikkides klahvile “Ostukorv” näete kaupade nimekirja, mis on Teie poolt valitud, kuid ei ole veel tellimuseks vormistatud. Ostukorvis näete kaupade nimetusi, iga kauba hinda ja ostukorvi koguhinda. Ostukorvis olevate kaupade koguseid saab korrigeerida või kustutada. Tooteid kustutada saab toote pildi ees olevale ristile klikates.
Edasise tellimuse vormistamisel tuleb sisestada Maksja/Arve andmed. Kontrollige arve saaja (maksja) andmete õigsust. Kui soovite saata kaupa teisele aadressile vajutage linnuke lahtrisse küsimuse: Saada teisele aadressile? järele. Kui teil on eraldi märkusi tellimuse kohta, siis sisestage need lahtrisse: Märkused tellimuse kohta. Tellimuses esitatud andmete täpsusest sõltub Kliendi poolt ostetud toodete häireteta kohaletoimetamine ja vahel ka võimalikud lisakulutused. Peale vajutamist nupule “Esita tellimus,” saadetakse Kliendi e-posti aadressile automaatselt tellimuse kinnitus. Tegemist ei ole arvega, vaid kinnitusega, et tellimus on jõudnud kauba müüjani.

Tellimuse kinnitamine ja tasumine
Peale kauba valimist valige sobiv pakiautomaat kuhu soovite pakki saada. Peale tarneviisi valimist valige makseviis- Pangalingiga, Montonio järelmaks või Paypal  maksega . Kui valite makse pangalingiga, siis suunatakse teid edasi teile sobivasse maksekeskkonda, Teie kodupanka.
E-poes on ainult Eesti pangalingid.
Peale makseviisi valimist ja meiepoolsete tingimuste aktsepteerimist klikkige ostukorvis nupul “Esita tellimus”. Kliendi e-posti aadressile tuleb kinnitus tellimuse kohta. Juhul, kui tellimuse täitmisega esineb tõrkeid, näiteks tellitud kaupa ei ole laos, võetakse kliendiga ühendust ja antakse sellest teada.

EI LEIDNUD SOBIVAT MAKSEVIISI ?

Kui Te ei leidnud endale sobivat makseviisi ega pangalinki, siis palun võtke meiega ühendust info@smartcup.ee ja saadame Teile arve e-mailile tasumiseks.

Lisainformatsioon

Ostes meie e-poest olete kinnitanud , et olete lugenud meie andmekaitsetingimusi  ja tutvunud meie blogi postitusega kuidas Smartcup termoseid koduste vahenditega õigesti hooldada. Mille leiate SIIT

Kui Teil on küsimusi või probleeme seoses SmartCup internetipoe kasutamisega, saatke palun e-mail aadressile info@smartcup.ee või helistage telefonil +372 55 72 752