TELLIMINE

Tere tulemast SmartCup internetipoodi!

Veebipoe  www.smartcup.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ TEESALU (registrikood 12694640), asukohaga Ehitajate tee 54, Harjumaa 12911, Tallinn

Kaupade leidmiseks klikkige ülamenüüs nupul pood, ilmub loetelu vastavatest toodetest. Lisainformatsiooni saamiseks tootest klikkige toote nimetusele. Samas on lahter, kuhu saate sisestada valitud kauba koguse. Klikkides klahvile ”Lisa korvi”, toimetatakse valitud kaup ostukorvi ning kuvatakse vastav teade. Kõik hinnad on eurodes.

Ostukorv
Klikkides klahvile “Ostukorv” näete kaupade nimekirja, mis on Teie poolt valitud, kuid ei ole veel tellimuseks vormistatud. Ostukorvis näete kaupade nimetusi, iga kauba hinda ja ostukorvi koguhinda. Ostukorvis olevate kaupade koguseid saab korrigeerida või kustutada. Tooteid kustutada saab toote pildi ees olevale ristile klikates.
Edasise tellimuse vormistamisel tuleb sisestada Maksja/Arve andmed. Kontrollige arve saaja (maksja) andmete õigsust. Kui soovite saata kaupa teisele aadressile vajutage linnuke lahtrisse küsimuse: Saada teisele aadressile? järele. Kui teil on eraldi märkusi tellimuse kohta, siis sisestage need lahtrisse: Märkused tellimuse kohta. Tellimuses esitatud andmete täpsusest sõltub Kliendi poolt ostetud toodete häireteta kohaletoimetamine ja vahel ka võimalikud lisakulutused. Peale vajutamist nupule “Esita tellimus,” saadetakse Kliendi e-posti aadressile automaatselt tellimuse kinnitus. Tegemist ei ole arvega, vaid kinnitusega, et tellimus on jõudnud kauba müüjani.

Tellimuse kinnitamine ja tasumine
Peale kauba valimist valige sobiv pakiautomaat kuhu soovite pakki saada. Peale tarneviisi valimist valige makseviis – pangaülekandega või pangalingiga. Pangaülekandega tasumisel peate tegema ülekande meie kontole. Kauba kiiremaks käsitlemiseks soovitame saata maksekorraldus tasumise kohta meie e-posti aadressile info@smartcup.ee. Kui valite makse pangalingiga, siis suunatakse teid edasi teile sobivasse maksekeskkonda, kas teie kodupanka või AS Koduliisingu (LIISI_EE) keskkonda järelmaksu taotlema. Peale makseviisi valimist ja meiepoolsete tingimuste aktsepteerimist klikkige ostukorvis nupul “Esita tellimus”. Kliendi e-posti aadressile tuleb kinnitus tellimuse kohta. Juhul, kui tellimuse täitmisega esineb tõrkeid, näiteks tellitud kaupa ei ole laos, võetakse kliendiga ühendust ja antakse sellest teada.
Lisainformatsioon
Kui Teil on küsimusi või probleeme seoses SmartCup internetipoe kasutamisega, saatke palun e-mail aadressile info@smartcup.ee või helistage telefonil +372 55 72 752

KAUBA TRANSPORT
 
 
 
 
PRIVAATSUS
KAUPADE TAGASTUS- JA PRETENSIOONID