Karolin

Supper termos. Sobilik ka beebide ja väikelaste emadele. Kui tavatermos hoiab sooja max mõne tunni ja juba on vesi sees leige, siis smartcup-iga ei pea kella jälgima, millal on väljasõitudel beebile viimane hetk toit pudelisse teha, kuigi beebi alles tudub, vaid saad piima teha just siis kui sulle sobib ja beebi ärganud on.
Samuti kuumadel suvepäevadel püsib termoses vesi alati külm.!

Ralf

Annaksin omalt poolt siira soovituse Eesti ettevõttele nimega SmartCup, mille avastasin täitsa kogemata, sest otsisin pikalt omale sobivat termostassi, mida oleks lihtne kaasas kanda ja mugav kasutada. SmartCupil on eemaldatav nupuga kaas ning kohvimasinatega sobiv disain. Sain konkreetsemalt nende munakujulise 350ml termostassi omanikuks ning sellest kohvi juua on tõesti vahva. Ühtlasi on sel ettevõttel päris tore taustalugu. ☕️ Mul tekkis kaanega väike küss kah ja see sai üliruttu lahendatud, nad tegid isegi rohkem kui oleks vaja olnud. 🙂

Jane

Mul on SmartCup joogipudel ja sellega on  hea järge pidada palju päevas vett joon. Lisaks hoiab vee jahedana. Olemas on ka kohvikruus 🙂 Väga meeldivad Teie tooted ja olen ka väga rahul. Plaan soetada ka sportimiseks pudelile kõrre-otsik. Edu Teile! 

Jana

Aitäh, ülihea termostass on. Olen nüüd ise igapäev kasutanud lemmikut punast värvi termostassi ja tõesti väga hästi hoiab sooja.

Ja nii saab ka termostass reisile saata, et ka kaugel asuv sõber saaks nautida külmadel päevadel sooja teed. Imeilusast Denim blue termostassist

Marianne

Uue stiilse termostassi omanikuna kiidan kiiret ja sõbralikku teenindust. Pikliku kujuga marmor-termostassiga ringi käies olen juba mõne tunniga saanud mitu komplimenti sellise huvitava termoskruusi eest 🙂 Jook püsib ka lubatud aja kenasti soe (kui kaane ikka ise kinni hoian). Aitähh!

Kristin

Ma olen armunud sellesse pudelisse. Mul tihtipeale hommikul nii kiire, et ei jõua midagi teha. Seega teen kuuma tee õhtul valmis ja hommikul haaran ainult termose kaasa😍.

Veronika

Juba pikemat aega olen otsinud just sellist nagu on SmartCup termostass–kohvitassi. Sobib kenasti ja mahutab tankla XL kohvi. Tass on lekkekindel, ei lähe väljastpoolt kuumaks ja jook püsib kaua soojana. Lisaks headele omadustele on minu kuldne tass ka väga ilus.

Kariina

Minu jaoks on väga oluline et saaksin juua kohvi ja vahest harva isegi teed kuumana siis olete ausalt minu sùdamed vòitnud oma termotassidega.
Kahe päevaga olen harjumise kätte saanud ja ei ole kuskile oma tassi maha jätnud,alati kaasas❤️
Olen pidanud jagama kust saab selliseid ägedaid ja nunnusid tasse.

Sigre

Täna tegin sooja tee oma uude 350ml roosakuld termostassi. Ja kohe ära ei joonud … paari tunni pärast ei osanud arvatagi, et tee endiselt nii kuum on 😜 Väga hästi hoiab joogi soojana. Mul on 3 erinevat värvi tassi ja kevadise Päikese käes säravad ja sädelevad nii,et ei saa ise ka pilku ära ☀️☺️