tagasiside

Oleme kokku kogunud klientide jäetud tagasiside. Tagasiside tõesust on võimalik kontrollida ka meie Facebooki lehel.

Karolin

Supper termos. Sobilik ka beebide ja väikelaste emadele. Kui tavatermos hoiab sooja max mõne tunni ja juba on vesi sees leige, siis smartcup-iga ei pea kella jälgima, millal on väljasõitudel beebile viimane hetk toit pudelisse teha, kuigi beebi alles tudub, vaid saad piima teha just siis kui sulle sobib ja beebi ärganud on.
Samuti kuumadel suvepäevadel püsib termoses vesi alati külm.!

Ralf

Annaksin omalt poolt siira soovituse Eesti ettevõttele nimega SmartCup, mille avastasin täitsa kogemata, sest otsisin pikalt omale sobivat termostassi, mida oleks lihtne kaasas kanda ja mugav kasutada. SmartCupil on eemaldatav nupuga kaas ning kohvimasinatega sobiv disain. Sain konkreetsemalt nende munakujulise 350ml termostassi omanikuks ning sellest kohvi juua on tõesti vahva. Ühtlasi on sel ettevõttel päris tore taustalugu. ☕️ Mul tekkis kaanega väike küss kah ja see sai üliruttu lahendatud, nad tegid isegi rohkem kui oleks vaja olnud. 🙂

Jane

Mul on SmartCup joogipudel ja sellega on  hea järge pidada palju päevas vett joon. Lisaks hoiab vee jahedana. Olemas on ka kohvikruus 🙂 Väga meeldivad Teie tooted ja olen ka väga rahul. Plaan soetada ka sportimiseks pudelile kõrre-otsik. Edu Teile! 

Jana

Aitäh, ülihea termostass on. Olen nüüd ise igapäev kasutanud lemmikut punast värvi termostassi ja tõesti väga hästi hoiab sooja.

Ja nii saab ka termostass reisile saata, et ka kaugel asuv sõber saaks nautida külmadel päevadel sooja teed. Imeilusast Denim blue termostassist

Marianne

Uue stiilse termostassi omanikuna kiidan kiiret ja sõbralikku teenindust. Pikliku kujuga marmor-termostassiga ringi käies olen juba mõne tunniga saanud mitu komplimenti sellise huvitava termoskruusi eest 🙂 Jook püsib ka lubatud aja kenasti soe (kui kaane ikka ise kinni hoian). Aitähh!

Kristin

Ma olen armunud sellesse pudelisse. Mul tihtipeale hommikul nii kiire, et ei jõua midagi teha. Seega teen kuuma tee õhtul valmis ja hommikul haaran ainult termose kaasa😍.

Veronika

Juba pikemat aega olen otsinud just sellist nagu on SmartCup termostass–kohvitassi. Sobib kenasti ja mahutab tankla XL kohvi. Tass on lekkekindel, ei lähe väljastpoolt kuumaks ja jook püsib kaua soojana. Lisaks headele omadustele on minu kuldne tass ka väga ilus.

Kariina

Minu jaoks on väga oluline et saaksin juua kohvi ja vahest harva isegi teed kuumana siis olete ausalt minu sùdamed vòitnud oma termotassidega.
Kahe päevaga olen harjumise kätte saanud ja ei ole kuskile oma tassi maha jätnud,alati kaasas❤️
Olen pidanud jagama kust saab selliseid ägedaid ja nunnusid tasse.

Sigre

Täna tegin sooja tee oma uude 350ml roosakuld termostassi. Ja kohe ära ei joonud … paari tunni pärast ei osanud arvatagi, et tee endiselt nii kuum on 😜 Väga hästi hoiab joogi soojana. Mul on 3 erinevat värvi tassi ja kevadise Päikese käes säravad ja sädelevad nii,et ei saa ise ka pilku ära ☀️☺️

Sirle

Tellisin omale termospudeli ning lisakorgi.
Kahjuks kork oli praak aga kuna teenindus oli nii giga supper hea, siis nädalavahetusel sai orgunnitud ja esmaspäeval juba postist võtta uus terve kork 🙂
Pudel on väga mõnus, teenindus eriti kiire ja hooliv ning külma hoiab hästi pudel🥰

Monica

Kiirabitöötajana, kes teeb 24h valveid ja kelle päevakava ega ükski vaba hetk pole kunagi ette teada, julgen SmartCupsi väga soovitada. Mul pole termostassidega siiani väga palju õnne olnud – ikka kuskilt midagi lekib kas juues või liikudes, kohvi maitse pole päris see õige või on pesemine raskendatud tänu mingitele väikestele osadele või materjalile. SmartCupsiga ma loodetavasti olen leidnud nüüd oma õige, sest peale esimesi termos-kohvitassi kasutamisi olen küll väga rahul!
Näide kasutamisest:
Ostsin joogi termosesse tanklast umbes veerand kümne ajal ja saime kohe kutse. Peale patsiendi haiglasse viimist tuli koheselt ka järgmine kutse ja oma jooki sain esimest korda maitsta alles kella ühe ajal, jook oli mõnusalt kuum ning joogi sain ära joodud kella poole kolmeks ja see oli endiselt mõnusalt soe!! Poleks ma termost kasutanud, oleks see tõenäoliselt kõik raisku läinud.
Julgen oma kolleegidele tervishoius soovitada! 😊

Kadri

Olen väga rahul,et aasta tagasi muretsesin endale smart cup tassi ja pudeli. Need on suurepärased abimehed. Eriti kui peres on kasvamas pisike laps. Siis teed hommiku kohvi valmis ning see ei jõua ära jahtuda selle ajaga kui midagi muud vahepeal teha. 😊☺️Vaid saab rahulikult oma tassi kohvi lõpuni juua kas või alles paari tunni pärast.👌🙂 Ja pudel on suurepärane abimees öösiti,sest kui keeta vesi ära ja see kohe pudelisse kallata,siis see hoiab seda tõesti kuumana jah ma ütlen kuumana mitmeid tunde.Ja kuna see nii on, siis hoiab öösel aega kokku vee keetmise pealt.Vaid ma lihtsalt kallan pudelist vee lutipudelisse natuke jahutan ja lisan piimapulbri ning ongi lapsele söök valmis.Loomulikult hoiab ka supper hästi külmana su jooki, vastavalt siis sellele , mis sul just paras jagu seal sees on. 😊 SmartCup 🥰😍on tõesti imeline ja suurepärane.🙂😊Kellel seda veel ei ole,siis soovitan kindlasti kõigil sealt midagi endale soetada.😊☺️

Kristi Erik Mets

Parim tass,mis ma ostnud olen,külma joogi jää on veel järgmisel hommikul sulamata!
Soovitan väga, peab juurde soetama kindlasti!😉

Marge

Tere, sain eile paki kätte, no nii ilusad tassid, eriti muidugi see valge/kuld .
Suuuuuuured tänud sulle ! kindlasti tellin tulevikus veel!

Sille A.

Ülihead termos pudelid ja tassid, hoiavad nii külma kui kuuma. Pane sisse vett, teed või kohvi, samuti super smuutide jaoks. Nüüd ostsin toidutermose, no välimus on juba nii nunnu

Timo

Smartcup’iga sain esimest korda tuttavaks nii, et mulle kingiti sünnipäevaks termostass, alguses mõtlesin, et mis seal ikka, et tavaline termostass ju. Kui ma esimest korda antud tassiga Circlek’st kohvi ostsin, siis põletasin kurgulae ära. Ma koguaeg olen mõelnud, et tanklas võiks olla kohv soojem.

Põhiline ongi selle juures see, et Smartcup-i  termostass hoiab ikka mega hästi sooja ja külma ka. Eriti  vinge on see, et see mahub kodus kohvimasina alla, mitte ei pea tegelema mingi ümbervalamisega.

Mulle hakkas antud tass nii meeldima, et sai tehtud ka oma firma logoga tassid, SmartCupiga sai need lihtsa vaevaga tehtud. Isegi üks klient kurtis, et tütar võttis tassi endale, et kas ta saaks endale uue.
Termotass on loodussõbralik ja sellega me hoiame loodust. Ajaa, ma avastasin selle ka, et kui Circlek’st oma tassiga kohvi osta, siis see on odavam ka.

 

Tutvu meie toodetega siit