Joogipudel

joogipudel

Kuidas valida endale sobiv joogipudel?


Joogipudeli valimine võib esmapilgul tunduda lihtne ülesanne, kuid tegelikult on oluline leida pudel, mis vastab täpselt sinu vajadustele ja eelistustele. Siin on mõned olulised tegurid, mille järgi valida endale sobiv joogipudel:

Materjal:

Joogipudeleid on saadaval erinevatest materjalidest, nagu plastik, roostevaba teras, klaas ja silikoon. Plastikpudelid on kerged ja taskukohased, kuid võivad mõnedel juhtudel eraldada kemikaale. Roostevabast terasest joogipudel  on vastupidav ja ei jäta maitset, ning tänapäeval tehakse ka roostevabast terasest joogipudel äärmiselt kergeks, mida ei ole raske kaasas kanda. Klaaspudel on samuti keskkonnasõbralik joogipudel, kuid on kaalult väga rasked ja võivad kergesti puruneda. Vali materjal, mis sobib sinu vajadustega kõige paremini.

Suurus:

Joogipudelid on saadaval erinevates suurustes, alates väikestest käepärastest joogipudelitest kuni suurte mahutavustega joogipudeliteni. Mõtle oma igapäevastele tegevustele ja veetarbimisele ning vali endale joogipudel vastavalt vajadusele.. Kui oled pidevalt liikvel, võib suurema mahutavusega joogipudel olla mugavam, samas kui kontoris võib piisata väiksemast pudelist.

SmartcupEesti brändi tootevalikust leiate suure valikuga joogipudeleid. Enamasti oleme keskendunud roostevabast terasest joogipudelite müügile. Ja seda mitmel heal põhjusel:
Esiteks  Smartcup kasutab oma joogipudelitel ainult toidukategooria roostevaba terast. See on materjal, mis on täiesti ohutu nii keskkonnale, kui ka Sinu tervisele.

JOOGIPUDEL ehk TERMOS 

Siin on mõned meie kõige populaarsemad joogipudelite mudelid. Mis on termose funktsiooniga hoides kaua kuuma 12h ja külma 24h.

Roostevaba teras on vastupidav joogipudel ja võib heal peremehel vastupidada aastaid. Lisaks sellele ei muuda joogivee maitset.
Smartcup joogipudel on termose funktsiooniga, mis tähendab, et vesi ei lähe joogipudelis soojaks, isegi mitte siis, kui joogipudel on olnud terve päeva päikese käes või autos.

JOOGIPUDEL LASTELE

Siit leiate tritan plastmassist joogipudelid oma lapsele, kui ka termose funktsiooniga roostevabast terasest  joogipudelid.
Tritan plastmass on BPA- vaba ja plastmassidest kõige kvaliteetsem ja tervisele ohutuim kõikide plastmassi materjalide seast, need pudelid on mürgivabad.

Laost otsas
24.90

JOOGIPUDELID LASTELE

500ml Laste joogipudel-oranz

18.00
24.90
24.90

Kuidas Joogipudel parandab Sinu veetarbimise harjumust ?

Veetarbimine on oluline osa meie igapäevasest tervislikust rutiinist. Ent kuidas tagada, et jooksime piisavalt vett iga päev?
Üks tõhus viis selle saavutamiseks on kasutada joogipudelit.

Joogipudeliga on mugav vett kaasas kanda igal pool. Olgu see siis töölaua kõrval, treeningusaalis või autos, sul on alati juurdepääs värskendavale joogiveele.
Lisaks veetarbimise  parandamisele vähendavad korduvkasutatavad joogipudelid  ühekordsete plastpudelite kasutamist, aidates seeläbi vähendada plastireostust ja säästa keskkonda.

Tule vaata kogu meie tootevalikut siit 
Loe  rohkem vee tarbimise kohta siit

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga