Mulliveemasin

Mulliveemasina kasutusjuhend

Avasta Mugavus ja Säästlikkus: Mulliveemasin Sinu Köögis

Mulliveemasin – Säästa Raha ja naudi Suhkruvabu Jooke

Mulliveemasin on muutunud populaarseks kodumasinaks, lisaks tavalisele veekeetjale ja kohvimasinatele. Mulliveemasin võimaldab sul valmistada gaseeritud jooke kodus, pakkudes mugavust ja säästes samal ajal raha.

Kas oled mõelnud, kuidas mulliveemasin võimaldab sul raha ja aega säästa ning valmistada suhkruvabu gaseeritud jooke?

Mulliveemasinad aitavad sul säästa raha mitmel viisil. Esiteks, need vähendavad vajadust osta poest gaseeritud jooke, mis võivad aja jooksul kujuneda märkimisväärseks kulutuseks. Kui sul on mulliveemasin kodus, saad oma gaseeritud vee valmistada vaid murdosa hinnaga võrreldes poest ostetud variantidega.

Lisaks aitab mulliveemasin vähendada ka ühekordsete plastpudelite tarbimist, mis omakorda aitab säästa keskkonda ja vähendada jäätmeteket. Investeerides kvaliteetsesse mulliveemasinasse, panustad sa ka pikemaajalisse säästu, kuna ei pea enam ostma ühekordseid pudeliveepakke.

MULLIVEEMASINAD

Mulliveemasin Matte Black

134.00
15.50

MULLIVEEMASINAD

Mulliveemasin Beige

134.00

MULLIVEEMASINAD

Mulliveemasin Matte grey

134.00
Vaata kõiki mulliveemasinaid siit

Smartcup veebipoest leiate omale uue põhjamaise stiiliga mulliveemasina, mida on lihtne kasutada, võttes ka köögikapil väga vähe ruumi.

Suhkruvabad Gaseeritud Joogid:

Üks suurimaid eeliseid mulliveemasinate juures on võimalus valmistada suhkruvabu gaseeritud jooke. Tänu sellele, et sa ise kontrollid joogi koostist, saad vältida lisatud suhkrute ja kunstlike magusainete tarbimist. See on suurepärane võimalus neile, kes hoolivad tervislikust toitumisest ja soovivad vähendada suhkrusisaldust oma jookides.

Kasutades mulliveemasinat, saad lisada oma gaseeritud jookidele värsket puuviljamahla, ürte või isegi värskeid marju, et luua maitsvaid ja tervislikke jooke. See võimalus avab uusi võimalusi loominguliseks joogivalmistamiseks ning aitab sul nautida värsket ja maitserikast jooki igal ajal.

Mulliveemasinad

Mulliveemasin, kuidas seda kasutada ?

1. Vali oma lemmik jook

Valige jook, mida soovite karboniseerida ja valage see pudelisse. Proovige näiteks valget veini, õunamahla või vett värskete piparmündilehtedega. Võib olla kodune kraanivesi, millest teha endale ja külalistele gaseeritud maitsevett.

NÕUANNE: Külmad joogid temperatuuril umbes 4-5 ° C imavad süsinikdioksiidi kõige paremini.

mulliveemasin

2. Karboniseerige oma jook

Karboniseerumise aste sõltub suuresti isiklikust maitsest.
Leia endale kõige sobivam karboniseeritud aste, läbi katsete.

Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame teha nii: Vajutage karbonisaatori klahvi 3-4 korda 1-2-sekundiliste intervallidega. Peatage, kui kuulete vilistavat heli. See tähendab, et rõhuvabastusventiil laseb gaasi välja ja pudel on jõudnud maksimumini. Mulliveemasin on saanud valmis teie gaseeritudjoogi.

3. Keerake pudel ümber

Pärast karboniseerimist soovitame pudelit paar korda kergelt tagurpidi pöörata, et vedelik ja gaas seguneksid. Ärge raputage pudelit!

4. Avage pudel (vesi)

Pärast karboniseerimist eemaldage gaasitoru pudelist ja nautige oma gaseeritud vett.

5. Muud joogid

Kui teete mulliveemasinaga gaseeritud jooke, nagu mahl, limonaad, joogid või muud suhkrut sisaldavaid jooke, siis  järgige seda protseduuri: Pärast karboniseerimist oodake, kuni joogipudeli sees olev vaht langeb maksimaalse tasemeni. Surve vabastamiseks keerake gaasitoru aeglaselt 15 ° vastupäeva.

Mulliveemasina joogipudeli avamine on samal põhimõttel, kui üritate avada  Coca-cola pudelit, mis on gaasiline jook.

Kui vaht jõuab gaasi vabastamise märgini, sulgege kork ja oodake, kuni vaht langeb maksimaalsele tasemele, mis on märgitud pudelil.

Korrake protseduuri, kuni pudeli avamine on ohutu. Pange tähele, et magusad joogid tekitavad tavaliselt rohkem vahtu. Seetõttu võib osutuda vajalikuks protseduuri korrata kolm korda enne pudeli ohutut avamist.

 

Mulliveemasinatega valmista jerinevaid joogiretsepte

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga