SMARTCUPI SOOJA ja KÜLMA HOIDVAD TERMOSTASSID

SMARTCUPI SOOJA ja KÜLMA HOIDVAD TERMOSTASSID

SMARTCUPI SOOJA ja KÜLMA HOIDVAD TERMOSTASSID on paljude klientide lemmikud.

Paljud meie klientidest veel ei tea, aga meie tooted ei olegi ainult sooja hommikukohvi või kakao nautimiseks külmal ajal .
Smartcupi sooja ja külma hoidvad termostassid ja termospudelid on loodud hoidma kuuma ja külma mitmeid tunde. Seda isegi kuuma päikese käes viibides.

Kui Sa tunned, et oled tüdinenud leidmast kapi pealt jälle külma kohvi, sest muude toimingute kõrvalt ei saa rahulikult sooja jooki nautida.

Või soovid randa kaasa teha jäätisekokteili, mis ka randa jõudes külm püsiks. Siis SMARTCUP on õige valik, et ka teiste toimingute kõrvalt saaksid sooja hommikukohvi nautida või randa 2h varem jäätisekokteil valmis teha 🙂

MEIL ON ERINEVA KUJU JA MAHUTAVUSEGA TERMOSED

smuuti

350ML TERMOSTASS

Algselt disainitud veini pokaali asemel, kuid 80% klientidest kasutab igapäevaselt kohvitassina kodus või tööl.

Termostass mis võimaldab hoida jooke kuumana või külmana pikema aja jooksul, säilitades nende algse temperatuuri. Selle funktsiooni tagavad mitmed insenertehnilised omadused.

Esimene oluline omadus on topeltseinaga konstruktsioon. Termostassi sees on kaks õhukest seinakihti, mis on eraldatud vaakumiga. See vaakum loob efektiivse isolatsioonikihi, mis takistab soojuse või külma ülekandumist väliskeskkonda. Selle tulemusena säilitab jook termoses  kaua oma algset temperatuuri.

Teine oluline osa on termostassi sisemine vooder. Enamasti on see valmistatud roostevabast terasest . See materjal säilitab hästi nii kuuma kui ka külma ning aitab säilitada joogi temperatuuri pikema aja jooksul. Tänu nendele omadustele on termostass ideaalne vahend nii kuuma kohvi kui ka külma jäätee või muu jääkülma joogi hoidmiseks. See annab võimaluse nautida oma lemmikjooki just sellisena, nagu sa seda soovid, olenemata sellest, kas sa oled kodus, kontoris või liikvel olles.

termostass

 

Meile on väga oluline pakkude tooteid, mis aitab hoida jalajälge väiksemana ja olla keskkonnasõbralik ettevõte.
Seetõttu on SMARTCUP-i  tooted valmistatud vastupidavatest tervisele- ja keskkonnale ohututest materjalidest. Mis heal peremehel võivad kesta aastaid.

Ühe Smartcup-i termostassiga saate säästa oma eluajal väga suurtes kogustes ühekordseid topse, mis jäävad kasutamata. Ja sellega koos vähendate oma jalajälge tulevaste põlvkondade heaks.

ME LOOME KOOS VÄÄRTUST KESKKONNALE, KUI KA TEEME KLIENTIDE ARGIPÄEVA ELU MUGAVAMAKS 🙂

Tutvu toodetega SIIT LINGILT

Põnevaid smuuti retsepte leiad aga meie kodumaise brändi Boost yourself kodulehelt.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga