Minust Sulle :)

Olen loodust ning elukeskkonda armastav Eesti naine, kelle kireks on olnud alati tervislikud eluviisid.
Minu jaoks peavad olema keha ja vaim tasakaalus. Meeldib looduses aega veeta, trenni teha ja tervislikult toituda.

Enne Smartcup brändi loomist,  armastasin alati tavalist pudelivett kaasas kanda.
Olen elanud aastaid välismaal soojas kliimas Usas,Georgia osariigis  ja 2 aastat Tšiilis. Nendes riikides oli joogivee kaasas kandmine hädavajalik.
Harjumus oli poest ostetud  plastpudelit taastäita koduse veega. Märkasin, et plastist pudel  muutus pikaaegse kasutuse tagajärjel kollaseks.

Olen proovinud mitmeid erinevaid joogipudeleid ja kohvitopse, mis tihti ei täitnud oma funktsiooni. Pudel ei hoidnud sisu piisavalt kaua külmana soojana. Ning kippusid kahjuks ka lekkima.

2018 aastal tulin tagasi kodumaale ja  otsustasin luua brändi SmartCup, et pakkuda just Sulle termospudeleid ja termostasse, mis on tervise- ja keskkonna sõbralikust materjalist. Termosed hoiavad nii külma kui ka sooja. On mõeldud kohvi, tee, veini, smuuti ja erinevate kokteilide nautimiseks.

Täna toon Sinuni tooted, mille olen ise  järele proovinud, pöörates tähelepanu vastupidavusele, kvaliteedile ja sealjuures ka disainile.

Tooted on valmistatud  kõrg-kvaliteetsest toidukategooriasse kuuluvast roostevabast terasest. Mistõttu Sinu tarvitatav  jook maitseb alati hästi, sest antud materjal ei anna Sinu joogile imelikku maitset.
Termos sobib ideaalselt ka gaasiliste jookide hoiustamiseks.

Loe alati toote juurde lisatud kirjeldust,et valida endale parim lahendus.

Kui aga jäi midagi arusaamatuks või tekib täpsustavaid küsimusi, siis ühendust võib võtta   Smartcup-i  Facebooki sõnumites või  e-mailil  info@smartcup.ee.
Vastan tavaliselt juba samal päeval.

Aita hoida ning säilitada meie keskkonda plastikust puhtana, võta korduvkasutatav joogipudel või termostass kõikjale kaasa. Nii aitad hoida meie keskkonda plastikust puhtana.

Säästes loodust säästad raha, kasuta oma  joogipudelit. Enam Sa ei pea ostma pudelivett, võta hoopis  vesi kodust kaasa!

Kui Sul on ideid, mida Smartcup veebipood veel pakkuda võiks ( jäädes keskkonnasõbralikuks), siis jäta oma mõte näiteks kommentaarina postituse alla 🙂

Soovin Sulle kõike paremat!

Kerli

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga