Kuidas joogipudeli bränd sai alguse?

SMARTCUP  on saanud alguse isiklikust vajaduses kvaliteetse joogipudeli järele.

Enne Smartcup brändi loomist, armastasin alati tavalist pudelivett kaasas kanda.

Olen loodust ning elukeskkonda armastav Eesti naine, kelle kireks on olnud alati tervislikud eluviisid.
Meeldib looduses aega veeta, võimalusel reisida, trenni teha ja tervislikult toituda.

Kohe peale keskkooli, 2012 aastal, suundusin ma tööle sooja kliimasse USA-sse, Georgia osariiki ja hiljem rändasin üksi 2 aastat seljakotiga Ladina-Ameerikas. Tehes vabatahtlikku tööd peavarju ja toidu eest. See oli justkui elurännak.
Nendes riikides oli joogivee kaasas kandmine hädavajalik. 

Märkasin ruttu, et plastist pudel muutus pikaaegse kasutuse tagajärjel kollaseks.

Olen proovinud mitmeid erinevaid joogipudeleid ja kohvitopse, mis tihti ei täitnud oma funktsiooni. Pudel ei hoidnud sisu piisavalt kaua külmana või soojana. Ning pudelid kippusid kahjuks ka lekkima.

2018 aastal tulin tagasi kodumaale ja  otsustasin luua brändi SmartCup, et pakkuda just Sulle termospudeleid ja termostasse, mis on tervise- ja keskkonna sõbralikust materjalist. Termosed hoiavad nii külma kui ka sooja. On mõeldud kohvi, tee, veini, smuuti ja erinevate kokteilide nautimiseks.

Täna toon Sinuni tooted, mille olen ise  järele proovinud, pöörates tähelepanu vastupidavusele, kvaliteedile ja sealjuures ka disainile.

Tooted on valmistatud  kõrgkvaliteetsest toidukategooriasse kuuluvast roostevabast terasest. Mistõttu Sinu tarvitatav  jook maitseb alati hästi, sest antud materjal ei anna Sinu joogile imelikku maitset.

Loe alati toote juurde lisatud kirjeldust, et valida endale parim lahendus.

Proovin täiendada Smartcup-i veebipoodi aina rohkemate keskkonnasõbralike valikutega! 🙂

Kui aga jäi midagi arusaamatuks või tekib täpsustavaid küsimusi, siis ühendust võib võtta   Smartcup-i  Facebooki sõnumites või  e-mailil  info@smartcup.ee.
Vastan tavaliselt juba samal päeval.

Aita hoida ning säilitada meie keskkonda plastikust puhtana, võta korduvkasutatav joogipudel või termostass kõikjale kaasa.

Kerli – Tegevjuht

minu reisigalerii