Koostöö

Võta ühendust!

Oleme alati avatud uutele ideedele ja pakkumistele. Ole hea kirjuta või helista ja teeme unistused teoks!

KONTAKTID

Äritarkvara ettevõtte Directo

Keskkonnasõbralik äritarkvara ettevõte Directo, mille kaasaegse majandustarkvara kasutajad säästavad igal aastal suurtes kogustes paberit, jätkas sama joont ka töötajatele kingituste tegemisel.

Nimelt kinkis Directo 2021. aasta kevadel, kui avas taas uksed kontoritööle, kõikidele oma töötajatele keskkonnasõbralikud termostassid. Sellega aitavad hoida keskkonda puhtamana, loobudes üheskoos ühekordsete topside kasutamisest.

Telesari”Pilvede all”

Suur aitäh “Pilvede all” tiimile, kes pakkus
Smartcup-ile võimalust koostööd teha.

Nii leidsidki imeilusad Smartcup-i termostassid ja termospudelid end Kanal 2 ekraanilt.

“Pilvede all” telesarjas keskkonnasõbralike jooginõude kasutamine oli kindlasti eeskujuks ka kõikidele televaatajatele. Ainult ühekoos oma harjumusi muutes, suudame vähendada plastivoogu meie keskkonda.

Ma usun, et see  tegevus aitas suunata ka  tarbijaid vähendama ühekordsete jooginõude kasutamist 🙂 !

Kliendi logoga termostass

KARTIM OÜ- koostöö

KARTIM OÜ

Kartim OÜ on väike pereettevõte, kes  tegeleb IT teenuste pakkumisega ettevõtetele, sealhulgas IT audit, IT juhtimine, tarkvara ja riistvara haldus.  Pakume ka videovalve erilahendusi

Ettevõtte juht sõnas :  „  Smartcup’iga sain esimest korda tuttavaks nii, et mulle kingiti sünnipäevaks termostass.  Mulle hakkas antud tass nii meeldima, et sai tehtud ka oma firma logoga tassid. Smartcupi-ga koostöö sujus kiirelt ning tassid said lihtsa vaevaga tehtud.
Isegi üks klient kurtis, et tütar võttis termostassi endale, et kas ta saaks endale uue.”

Termotass on loodussõbralik ja sellega me hoiame loodust.  

Aitäh Smartcup-ile! 
– Timo 

Al Mare hambakliinik

Meil oli 2021 aastal suurepärane koostöö Al Mare Hambapolikliinikuga, kes otsustas oma töötajaid primeerida Smartcup-i termostassidega! 

Nimede tegemisel on kasutatud laseri tehnikat, mida oma klientidele pakume ka väiksemate koguste tellimisel. ( al. 15 tk )

Võta ühendust!

Oleme alati avatud uutele ideedele ja pakkumistele. Ole hea kirjuta või helista ja teeme unistused teoks!

KONTAKT